Další simulátory

Jak už jsme si pomalu zvykli, tak giants a focus interactive vydávají novou verzi hry každé dva roky a tak pomalu s napětím začínáme vyhlížet co si pro nás autoři přiipraví ve farming simulátoru 19.

Jak sis určitě všiml, tak největší prostor v tuhle chvíli na hraktoru dostávají mody do farming simulátoru 17. V tuhle chvíli je to nejnovější simulátor z dílny giants software.

Protože hraktor už je tu s námi několik let a začínal v době farming simulátoru 2015, tak se nám tu nastřádala pěkná řádka modů právě pro něj. Řekl bych že i dnes je ještě dost lidi, kteří se k němu rádi vrátí. Když pominu grafickou stránku, tak bych řekl že farming 15 byl mnohem větší krok kupředu než aktuální 17. Nejraději se k němu vracím zejména na xboxu.

Farming simulátory z dílny švícarských giants definovali žánr, který možná i nečekaně podobně jako třeba eurotruck simulátor, zaujal velké množství hráčů. Pomalu nastává čas se začít věnovat i vycházejícím hvězdám zemědělských simulátorů jako je cattle and crops, a podobně.