Mapa Cantabria Infinita pro Farming Simulátor 2017

Vynikající mapa se spoustou továrniček a zajímavých nápadů. Mapa vychází z reálné katalánské krajiny. Na mapě najdeš spoustu továren, které si můžeš koupi, dodat do nich vždy pár ingrediencí a ty ti potom budou vydělávat. Pojďme si některé z nich ukázat.

Továrna na zpracování hroznů

Po nákupu továrny jí musíš zásobovat hrozny, vodou a prázdnými paletami. Továrna ti za to vyprodukuje buď víno nebo vinný džus. Koho baví převážet a vyrábět 😀 tak si skvěle zablbne. Továrny jsou v celku levné, většinu z nich pořídíš pod 100.000.

Vinice

Vinice na mapce vypadá parádně, je umístěná na jižním svahu aby ti poskytla ty nejsladší bobule vína, které potom můžeš přeměnit na vynikající vínečko. Funguje to tak, že si vinici zakoupíš, dodáš tam hnojivo a vodu a už se jen těšíš na první vinbraní.

Na mapě najdeš spoustu dalších aktivit. Můžeš vyrábět pivo, koupit si jatka, vyrábět cukr a další. Na mapě taky najdeš poměrně rozsáhý kopcovitý les, kde se vyblbneš s lesní technikou.

Mapka se skvěle hodí na vyblbnutí v pohodovém singleplayeru. Na mapě najdeš pole všech různých tvarů a velikostí. Mapa je připravená pracovat s modem na roční období.

stahnout-mod-hraktor