Mod tanku M1A1 Abrahams pro fs17

Takže 🙂 už dloho jsem na hraktor nevložil mod uplný kraviny, takže nastal čas. Na webu, kde jsem mod objevil jsem ho zamiloval už z popisku. Týpek co ho tam nahrával k tomu napsal: „Toto je tank a je používán jako dopravní prostředek“. Já nevim no, ale co já sem zatím o tancích slyšel, tak se používá spíš jinak.

Jak vidíte hned na první fotce, tak co se týče farmaření, tak vám bude tank úplně k ničemu. Nicméně, dá se použít namísto hlídacího psa u krav, prasat, ovcí nebo slepic. Pokud někde zapadneš traktorem, tak ho můžeš použít jako vyprošťovací servisní baseballovou pálku, čímž se dostáváme k tomu, že se mu otáčí věž.

Na obrázku výše můžeš vidět zevrubnou prezentaci tanku při hlídání. Škoda že si na hlídání nemůžeš najmout dělníka, člověk by se hned cejtil při práci mnohem bezpečněji.

Dej si bacha, tank má úplně nesmyslě velké udržovací poplatky, za hodku to schramstne asi milion euro, autor modu buď usnul při konfiguraci na klávesnici, nebo je dohodnutej s tondou blaníkem na pandurným.

Jediný pseudorozumný použití tanku, který mě napadlo je, použít ho na lisování řezanky, i když teda tady je potřeba říct, že cokoliv jinýho to dokáže mnohem líp, tohle jen vypadá vtipně.

Takže závěrem bych k tomu asi řekl jen tohle: Je to tank a používá se na blbnutí, jinak je to k ničemu 🙂 Hezky to vypadá a má to parádní zvuk.

Mod vytvořil LAMBO.

stahnout-mod-hraktor