Německá mapa Bantikow pro Farming Simulátor 2017

Tuhle východoněmeckou krajinu asi není třeba dlouze představovat. Skvělá mapa, která byla převedena do farming simulátoru 2017 z fs15. Autoři jí doplnili o nové plodiny, hospodářská zvířata další vychytávky ze 17ky. Tuhle mapu doporučuju každému, kdo si rád zablbne v retro stylu, krajina a atmosféra mapy je fakticky parádní

Louky

Na mapě najdeš tři louky, které ti stejně jako zbytek polí ihned patří. Louky ti po celou dobu hry budou poskytovat dostatek sena pro tvá hospodářská zvířata.

Louku 1 a louku 2 najdeš v levém horním rohu mapy nedaleko obchodu se stroji.

Pole

Mapa obsahuje především velká a členitá pole. Všechna pole ti patří už od začátku. Vzhledem k jejich velikosti a členitosti se mapa hodí pro multiplayer nebo course play, standartní zaměstnanci ti na téhle mapě moc nepomůžou, zvlášť s širší technikou. Převážné část polí je brzo po začátku hry připravená ke sklizni. Každý nadšenec do farmingu by si tuhle mapu měl určitě vyzkoušet.

stahnout-mod-hraktor

Jak už jsem zmínil, tak podle mě si mapu užiješ nelépe s retro technikou. Doporučil bych určite Fortschritt E 512 a k tomu vzít jednoho ze zetůrků které najdeš tady. Z dalších podobných map bych ti doporučil třeba Pomorze.