Mapa Dary Kavkazu pro Farming Simulátor 2017

Jak už napovídá název, tak tahle mapka je zasazená do ukrajinské krajiny. Na mapě najdeš především velká a gigantická pole. Svojí rozlohou patří určitě mezi giganty. Na mapě je kromě klasických možností simulátoru, přidaná možnost těžby a další zajímavé vychytávky.

Oblíbenou mapu Dary Kavkazu v českém překladu připravil Hopíček korekcemi od Godz1981.

Jak vidíš, tak na mapě jen tak něco malého nenajdeš. Všechny budovy a lokace jsou velmi detailní a promakané, už jen projíždět mapou je parádní zážitek, je tam toho opravdu hodně co se dá objevovat.

Dolování štěrku a písku

Jak už jsem zmínil, mapa podporuje dolování. Pro ty co to neznají malý tutoriál. Vezmeš jakoukoliv sklápěčku kterou kde najdeš 🙂 třeba tatru. S ní se dokodrcáš do dolu, který nejde na mapě přehlédnout. Je to gigantická džuzna která je určitě vidět i z vesmíru a zaparkuješ jí pod výsepkou gigantického kolesového rypadla.

Chvilku to trvá než se materiál nadoluje. Ve skutečnosti by trvalo zavalení té tatry asi sekundu 🙂 ale autoři mapy tě nechají aby ses pokochal točícím se ruským kolem.

Svůj náklad potom odvezeš do betonárky, vysypeš na označené místo a schrábneš kopu peněz. Za jednu takovou tatřičku to hodí 12.600€ což není k zahození.

stahnout-mod-hraktor