Vynikající Fendt 1050

Fendt 1050, traktor s výkonem 368kW/500koní. Ve hře stojí traktor 390 000 EUR. Traktor poskytuje dostatek výkonu pro použití jakéhokoliv zařízení nebo přívěsu ve hře včetně šílených modů jako 15m secí stroj nebo pluh. Doslova by jste za něj mohli připojit vesnici a popotáhnout jí o kus dál. Při tažení plného přívěsu do kopce skoro nezpomalí.

Mod je velmi propracovaný, nabízí vynikající pohled z kabiny.

Po aktivaci IC, můžete otevřít kapotu, otevřít dveře, zadní okno, stáhnout si vpředu nebo vzadu sluneční clonu, vyklopit varovné signály, zapnout stěrače nebo si nastavit pozici volantu.

Společně s traktorem je v balíku také sada druhých pneumatik. Sada pneumatik stojí ve hře 8000 EUR, stojan s pneumatikami můžete převážet pomocí čelního nakladače nebo teleskopického manipulátoru. Druhé pneumatiky nasadíte tak, že přijedete k sadě a zmáčknete M. Je to parádní funkce, zamiloval jsem si jí. Dále je v balíku závaží za 3800EUR.

Další zajímavá funkce traktoru, je změna směru jízdy po stisknutí tlačítka B. Sedadlo se otočí, můžete na něj nasadit podkop, nebo při polní práci sledovat jak se chová připojené zařízení.

Traktor je opravdu velmi povedený, rád se v něm svezu. Doporučuji jeho instalaci.

stahnout-mod-hraktor

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *